Nyári táborunkba keresünk lelkes, kreatív programfelelősöket.

Feladatok:

  • részvétel a Placc nyári tábor lebonyolításában pár napban
  • egyedi programok levezetése a gyerekek számára 3-4 órában, amelyek lehetnek kézműves, gasztró vagy bármilyen témában

Elvárások:

  • táboroztattál már, vagy jelentős ideig hivatásszerűen foglalkoztál gyermekekkel, törődéssel és elköteleződéssel viszonyulsz hozzájuk
  • jól kommunikálsz, jól beszéled a gyerekek nyelvét és tudsz motiválni másokat
  • sok játék van az ötlettáradban a 8-12 éves korosztály számára, amelyeket önállóan le is tudsz vezetni
  • előny a pedagógiai végzettség, vagy ha jelenleg is pedagógusként tanulsz

Munkavégzés részletei:

  • Időpontok: július 8-12, reggel vagy délután
  • Juttatások: bruttó 2000 ft\óra
  • helyszín: Győr, Szent István út 8. (Placc)

Rendezvényhelyszínünkre keresünk kreatív óraadókat

Gasztro és kreatív foglalkozásoknak otthont adó, győri rendezvényhelyszínünkre keresünk kreatív óraadókat.

Olyanok jelentkezését várjuk, akiknek van egy kiforrt ötlete azzal kapcsolatban, milyen kurzust tartanának szívesen. A jelentkezéskor az önéletrajz mellé mindenképp kérjük csatolni a tervezett óra tárgyát - akár képek, akár leírás formájában.

Feladatok

  • Kreatív élményprogramok tartása gasztró vagy kreatív témában
  • Kapcsolattartás a rendezvényszervezővel
  • Marketingtevékenységek proaktív támogatása

Elvárások

  • Óraadói tapasztalat vagy jártasság előadások területén
  • Kreativitás
  • Önállóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság

Amit kínálunk

  • Belvárosi munkahely
  • 130 nm-es, színes, modern környezet az álmaid megvalósításához
  • Rugalmas munkavégzés (akár havi 2-3 órában is)
  • Vidám, fiatalos csapat

Juttasd el hozzánk önéletrajzodat!

Alig várjuk, hogy halljunk felőled, hiszen könnyen lehet, hogy éppen téged keresünk. Vedd fel velünk a kapcsolatot az info@placcgyor.hu emailcímen keresztül!